15 let zkušeností na trhu
Český výrobce matrací !!!
Infolinka a poradna: 773 125 007

Potah na matraci

Všechny naše matrace jsou dodávány společně s potahem, vyrábíme je na všechny velikosti matrací, samostatně je však neprodáváme.  Volba typu potahu záleží jen a jen na vás, u každé matrace si můžete zvolit ten, který vám bude vyhovovat nejvíce. Potah na matraci je důležitý nejen z hygienických důvodů, díky zipu lze totiž snadno sundat a vyprat, aby byl stále čistý. Potah na matraci také zvyšuje komfort vašeho spánku.

Damaškový jednoduchý potah   

Kvalitní matracový damašek opatřený zipem s možností čištění. Doporučujeme na jednodušší matrace pro nepříliš náročného zákazníka. 

Damaškový potah s dutým vláknem   

Potah z kvalitního damašku prošitého vrstvou PES rouna. Je opatřený zipem s možností čištění. Na okrajích matrace je všitý zpevňující lem zabraňující přetočení potahu na matraci. Je alergicky neutrální. 

Matracový potah Easy clean   

Bílá strečová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Je opatřena zipem s možností praní na 60 °C. Svojí měkkostí podstatně zvyšuje komfort ležení. Je alergicky neutrální. 

Matracový potah Antistress   

Látka je prošitá vrstvou PES rouna. Je opatřena zipem s možností praní na 60 °C. Obsahuje podíl carbonového vlákna, které má za úkol odvádět od lůžkovin statickou elektřinu, potlačuje šumy a prohlubuje spánek. Jedná se o tzv. funkční potah. 

Matracový potah Aloe vera   

Látka je prošitá vrstvou PES rouna. Má zip s možností praní na 60 °C. Přímo do vláken jsou vetkány mikrokapsle s výtažky rostliny Aloe vera, které mají antibakteriální účinky. Velmi vhodná je pro ty, kteří trpí nadměrnou potivostí. Jedná se o tzv. funkční potah. 

Vodonepropustný matracový potah Healt care   

Velmi diskrétní froté, vodonepropustný matracový potah, propustný pro vodní páry. Umožní Vaší matraci dýchat a zároveň ji ochrání před vniknutím tekutin. Možnost praní až na 95°C. Alergicky neutrání. Opatřený zipem. 

Silver active   

Luxusní matracový potah s molekulami stříbra, které přirozenou cestou likviduje bakterie. Je bohatě prošitý sedmidutinovým vláknem s perfektní tepelnou izolací. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu. Možnost praní v pračce až na 60°C.